Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naturalt/public_html/wp-content/themes/alterna-child/functions.php on line 73
همه چیز درباره سیستم اطلاعاتی – نچرال تیوب
نمونه سوالات استخدامی قالب وردپرس

سیستم عبارت است از مجموعه اجزا با محتویات مربوط به یکدیگر که برای رسیدن به هدفی مشخص با یکدیگر در تعادل و تعامل هستند و به صورت ترکیبی از اجزاء قطعات و بخش ها با یکدیگر کار می کنند.

ساختگی بوده و بر اساس فعالیتها و وظایف تعیین  می شود. اجزا سیستم  و گستره ی فعالیت هایی که نیاز به پشتیبانی اطلاعات دارند. محدوده سیستم های اطلاعاتی را می کنند .
به طور کلی از این واژه برای سیستم کامپیوتر، سیستم عامل، یک سازمان با یک متدولوژی خاص استفاده می شود. تعیین می کند. دانش سیستمی نه تنها نیازمند  تعريف ارتباطات در طی ورودی های سیسشم است  بلکه به سازماندهی اجزاء سیستمی مورد نیاز برای می شود.

ورودی سیستم شامل مواد اولیه، انرژی، داده ها، نیروی انسانی و مواردی از این قبیل است که طی فرآیند پردازش تبدیل به خروجی هایی از جمله مواد تولیدی، محصولات تمام شده، انرژی و اطلاعات مدیریت خدمات انسانی شده است. مفهوم سیستم با اضافه شدن دو جزء بازخورد و کنترل کامل می شود. چنین سیستمی سایبرنتیکی است. مفهوم بازخورد اطلاعاتی عملکرد واقعی و برون داد سیستم و کنترل به معنای فرآیند سنجش و مقایسه عملکرد واقعی سیستم با عملکرد از پیش تعیین شده و استاندارد است.

بدون دیدگاه

شما اولین دیدگاه را ثبت کنید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

لطفا نام خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید. لطفا پیغام خود را وارد کنید.