Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naturalt/public_html/wp-content/themes/alterna-child/functions.php on line 73
معرفی متن های NPH – نچرال تیوب
نمونه سوالات استخدامی قالب وردپرس

متن های NPH اکثر سرویس دهنده های وب با استفاده از پهلو گذر (by passing) کامل خود سرویس دهنده وب، گزینه مربوط به عنوان هایی که به مرورگر ارسال می شوند را برای برنامه های CGI فراهم می آورد(تحت شرایط عادی، متن های اCG فقط عنوان محتوایی را ارائه می نمایند. زمانی که سرویس دهنده وب یک متن را در حالتnon – parsed header ) NPH) فرا می خواند، متن مسئول تولید تمام عنوان هایی است که به مرورگر فرستاده می شوند.
سرویس دهنده های وب مختلف، متن های NPH را به روش های گوناگونی شناسایی می نمایند. اکثر سرویس دهنده های وب، هر متنی که نام آن با NPH شروع می شود را به عنوان متن NPH شناسایی می نمایند. اگر آنها متنی را با این نام ببینند، با آن به عنوان یک متن NPI رفتار میکنند و خروجی را مستقیما به مرورگر پس می فرستند. سرویس دهنده وب شما ممکن است متن های NPI را به طور متفاوتی شناسایی کند. برای کسب جزئیات بیشتر باید به مستندسازی سرویس دهنده وب خود مراجعه نمائید.

پس از این که نحوه شناسایی متن های NPH را یاد گرفتيد، سوال بعدی این است که چه کاری باید با آنها انجام شود. معمولا” متن های NPH برای بهره گیری از آن دسته از ویژگی های HTTP که بوسيله سرویس دهنده وب پشتیبانی نمی شوند، مورد استفاده قرار می گیرند
زمانی متن های NPH ، برای انجام Server Push به وفور مورد استفاده قرار می گرفتند، Server | Push ، تکنیکی است که به شما اجازه می دهد تا با ارسال چندین GIF از یک سرویس دهنده وب انیمیشن را به صفحات وب خود اضافه نمائید.
زمانی که NetScape ، پشتیبانی GIFها را به مرورگر وب خود اضافه نمود، دوران push push به آرامی پایان پذیرفت، ایجاد GIFهای انیمیشنی راحت تر است (لازم نیست که برای تصویر یک متن CGI بنویسد و نسبت به Server Push پهنای باند کمتری لازم دارد.

امروزه مهم ترین کاربرد متن های اNPH CG ، به کار انداختن متن های CGI.pm است که با Microsoft IIS کار میکنند. اگر عنوانها را در حالت NPH تولید کنید، CGI.pm فقط تحت IIS کار میکند چندین روش وجود دارد که میتوان از آنها برای تولید عنوان های NPH دارای CGI.pm استفاده نمود. اولین روش ، انتقال علامت NPH به CGI.pm به هنگام وارد کردن CGI.pm می باشد:

;(use CGI qw(-nph

روش دوم، قراردادن علامت (npl – در هر کجای متن قبل از پرينت عنوانها با فراخوانی روش NPH می باشد. مثل مثال زیر:

;(1)CGI->nph

بدون دیدگاه

شما اولین دیدگاه را ثبت کنید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

لطفا نام خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید. لطفا پیغام خود را وارد کنید.