Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naturalt/public_html/wp-content/themes/alterna-child/functions.php on line 73
طراحی سایت شرکتی – نچرال تیوب
نمونه سوالات استخدامی قالب وردپرس

یکی از پیش نیازات شرکت ها و سازمان های بزرگ داشتن وب سایت می‌باشد و نیز شرکت های نوپا همچنین می توانند با داشتن وب سایت شرکتی و پیاده سازی اصول سئو شرکتی بر روی آن به سرعت خود را در دنیای مجازی معروف کرده و رشد چشم گیری داشته باشند.

موارد مهم:

باخبر شدن از پیشرفت مراحل انجام پروژه به‌صورت لحظه‌ای
• سه ماه پشتیبانی و آموزش رایگان به‌صورت 24 ساعته
• به مدت سه ماه سایت شمارا به‌صورت رایگان بر روی سرورهای خود میزبانی می‌نماییم
• 30% تخفیف برای سفارش بعدی به شما تعلق می‌گیرد
• در صورت نیاز به‌صورت رایگان قالب سایت شمارا آپدیت می‌نماییم

شرکت ها و کسب و کار ها علاقه مندن تا خدمات و محصولات آنها از هر طریق ممکن، سریع و آسان در اختیار مشتریان خود قرار گیرد، پس بهترین موضوع برای طراحی سایت شرکتی همان است که در ساده ترین حالت سرویس و محصول شرکت را به مشتری معرفی نماید. در طراحی سایت شرکتی میبایست به نوع کسب و کار، رسالت سازمانی، جامعه ی هدف، بازار هدف (مشتریان) و خود محصول و یا سرویس توجه ویژه نمود. عدم اطلاع دقیق از نوع کسب و کار و مشتریان یک شرکت ممکن است در فرآیند طراحی سایت شرکتی اخلال ایجاد نماید. نا آشنایی با کسب و کار مورد نظر که قرار است برای آن سایت طراحی شود باعث میگردد خروجی نهایی کار باعث سردرگمی کاربر استفاده کننده است سایت شود. ما باید بدانیم فرهنگ کاربرنهایی، میزان تسلط آن به وب و دنیای دیجیتال، میانگین بازه‌ی تحصیلاتی کاربران و چند عامل مهم دیگر در چه حد و حدودی است. برای یک جامعه از مشتریان یک وبسایت بیش از حد ساده مسخره بنظر خواهد رسید و برای جامعه‌ی دیگری از کاربران، یک وب سایت مفصل و پیچیده، غیر قابل استفاده خواهد بود.

بدون دیدگاه

شما اولین دیدگاه را ثبت کنید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

لطفا نام خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید. لطفا پیغام خود را وارد کنید.